Інтернет-замовлення медичних товарів

Шановні покупці.

За допомогою даної послуги Ви завжди зможете замовити необхідний товар в нашій мережі в режимі online або
за телефонами +38(050) 100-15-67, +38 (067) 007-15-67
, а потім забрати його в найближчій аптеці «Обласний аптечний склад» у зручний час.

Купуючи товари таким способом Ви економите час і гроші, а найголовніше - гарантовано отримуєте сертифікований товар високої якості, що доставляється в місце видачі безпосередньо з нашого аптечного складу. Наше підприємство працює тільки з офіційними постачальниками і виробниками, маючи всі необхідні сертифікати якості та реєстрацію на весь асортимент товару, наданий в аптеках. Фахівці підприємства регулярно контролюють терміни придатності і правильне зберігання препаратів.

Увага!
Остерігайтеся підробок і купуйте медичні препарати тільки в перевірених місцях.

Як зробити замовлення через Інтернет

Для придбання товарів в мережі «Обласний аптечний склад» за допомогою інтернет використовуйте онлайн-сервіс tabletki.ua. У цьому відероліку показано - як зробити замовлення в найближчій аптеці нашої мережі з його допомогою:

Як зробити замовлення через online-сервіс tabletki.ua

Використовуючи даний сервіс - Ви зможете:

  • дізнатися про наявність та актуальну ціну на препарати в найближчих до Вас аптеках, вказавши адресу або зразкове місце розташування;
  • знайти і зберегти шукану аптеку мережі «Обласний аптечний склад» в Списку обраних для швидкого пошуку і замовлення;
  • в будь-який зручний час оформити своє замовлення через інтернет (при готовності товару до видачі на Ваш телефон і email прийде відповідне повідомлення);
  • забрати товар і оплатити його, відвідавши обрану в замовленні аптеку в робочий час;
  • порівняти ціну на товар з іншими аптеками поблизу;
  • зареєструватися в якості постійного користувача, щоб отримати доступ до історії всіх своїх замовлень, повторювати замовлення, отримувати бонуси і знижки.

Замовлення дефіцитних позицій

У разі виникнення питань або недоступності необхідного товару для покупки в мережі аптек - зв'яжіться з нашою Довідковою службою по телефонам +38(050) 100-15-67, +38(067) 007-15-67 і ми зробимо все можливе, щоб виконати Ваше замовлення.

^